Farní sbor Českobratrské církve evangelické na Smíchově

Sjezd (nejen) evangelické mládeže 2022

23. Září 2022

💯 Sjezd (nejen) evangelické mládeže se po 100 letech vrací do Ostravy! Tentokrát s podtitulem Ve víru víry. Vířit se budeme od 23. do 25. září 2022.

🌪 Sjezd je každoroční akce plná přednášek, workshopů, duchovních programů, koncertů, sportů, ale taky setkání, humorů a skvělých zážitků. Kromě toho letos samozřejmě chystáme nějaké ty novinky. Je na co se těšit!

📌 Anotace:
Během Sjezdu (nejen) evangelické mládeže v Ostravě 2022 bychom chtěli účastníkům zprostředkovat téma prožívání křesťanské víry. Programy se v různých formách budou věnovat křesťanské spiritualitě, meditacím, chválám nebo třeba charismatickým svědectvím. Myslíme si, že je pro mladé lidi důležité mluvit o víře a s spolu s dalšími sdílet různost v jejím prožívání.

🟡 Vizuální identita:
„Pro některé znamená víra základ jejich života, pro některé hledání a pochyby, pro jiné jsou to hodnoty, láska, společenství. Pro další křestanství neznamená nic. Pro lidi, mezi které se řadím i já, znamená objevování krásy v jednoduchosti, smyslu v prázdnotě, hloubky v plochém, řešení v bezradnosti, barvy v temnotě.“
Více o vítězném návrhu Vojty Janošíka, ale i celé otevřené soutěži tady: https://mladez.evangnet.cz/akt…/jak-to-vypada-ve-viru-viry

❤️ Akci pořádá Oddělení mládeže ÚCK ČCE společně s dobrovolníky ze Sjezdové skupinky. Budeme moc rádi, když nám se Sjezdem také pomůžete. Nejjednodušeji tím, že pozvete svoje přátele jak na Sjezd samotný, tak na tuhle událost. Více info o dobrovolnících se brzy objeví na našem webu www.sjezd22.cz.

🙏 Sjezd se koná pod záštitou starosty městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Děkujeme!

Událost na Facebooku – Webové stránky